f

Open avond 20 december

Tijdens deze Open Avond kijken we samen de film 'It's a wonderful life', een echte kerst-klassieker!

Meer informatie over de film 'It's a wonderful life':
George Bailey, een inwoner van het kleine stadje Bedford Falls, wil de wereld zien en grootse dingen doen. Omstandigheden en zijn eigen karakter dwingen hem echter in zijn geboortestadje te blijven om er een volgens hem, saai leven te leiden. Hij trouwt met zijn jeugdliefde Mary, krijgt kinderen en tracht als bankier op een sociaal bewogen manier het leven in Bedford Falls voor iedereen een beetje aangenamer te maken. Wanneer de zaken slecht beginnen te gaan en het leven hem niets meer te bieden heeft, wil George er een einde aan maken. Zijn engelbewaarder Clarence denkt daar echter anders over en toont hem wat er van Bedford Falls zou zijn geworden zonder zijn inzet...

Van harte welkom op deze avond!

Om 19.30 uur inloop met koffie en thee (na de Eucharistieviering om 19.00 uur), om 20.00 uur begint de avond tot ca. 22.15 uur.

Daarna is er gelegenheid om nog na te praten en iets te drinken.