f

Impulsdag 8 februari 2020

Jong Bisdom Den Bosch organiseert een Impulsdag, waarbij ontmoeting, inspiratie en uitwisseling centraal staan. Noteer vast de datum!

In het kader van het speerpunt familie- en gezinspastoraat van de bisschop organiseren we komend jaar een bredere Impulsdag voor alle betrokkenen en geïnteresseerden van en in het tiener-, jongeren-, familie- en gezinspastoraat. Deze dag vindt plaats op zaterdag 8 februari 2020 van 10.00 uur (vanaf 9.30 uur inloop) tot en met (uiterlijk) 14.00 uur in Sint-Oedenrode.

Wij, gedelegeerde voor familie- en gezinspastoraat Manon v/d Broek en het team van Jong Bisdom Den Bosch – nodigen u hiervoor alvast van harte uit. Begin volgend jaar ontvangt u van ons de uitnodiging en kunt u zich hiervoor aanmelden. Het belooft een verbindende, inspirerende en vernieuwende Impulsdag te worden.

Een klein tipje van de sluier vindt u door te klikken op onderstaande afbeelding.

010we hebben jouw hart nodig

 

 

 

 

 

Van harte verwelkomen wij u op zaterdag 8 februari in Sint-Oedenrode!