f

Cursus "de geest van de liturgie"

Waarom vieren wij als katholieke Kerk de liturgie zoals wij die nu vieren?

De titel van de cursus verwijst naar de internationale bestseller van emeritus-paus Benedictus XVI. Emeritus-paus Benedictus XVI schreef dit werk om in een wirwar van meningen rond de liturgie een schitterende bouwsteen aan te bieden die de eenheid dient vanuit het vieren van de liturgie. Zijn boek vormt de leidraad voor deze cursus.

Locatie: Pastoraal Centrum, Sint Jorislaan 51
Data: dinsdag 28 september; 5 oktober, 26 oktober, 23 november en 30 november
Tijd: van 19.30 tot 21.30 uur

Pastoor René Wilmink zal de cursus leiden.
Aanmelden tot uiterlijk 24 september 2021, stuurt een e-mail naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.