f

Alpha-cursus jaar later

De interparochiële Alpha-cursus die op 8 maart a.s. van start zou gaan, wordt vanwege opgelopen vertraging, een jaar uitgesteld.

 

Vanwege de vertraging die de laatste lockdown heeft opgeleverd, heeft het nieuwe team voor de interparochiële Alpha-cursus die op 8 maart a.s. van start zou gaan, helaas moeten besluiten om deze Alpha-cursus een jaartje uit te stellen. Maar het is nadrukkelijk niet de bedoeling dat van uitstel ook afstel komt! 
Er is nu ruim tijd om het Alpha-team te versterken en in februari/maart 2023 een Alpha-cursus voor de twee parochies van onze stad te houden. 
Datum en tijd volgen t.z.t. 

Wie de cursus toch eerder wil volgen, kan zich aansluiten bij de interkerkelijke en oecumenische Alpha cursus die elk najaar gehouden wordt aan de Schootsestraat in onze stad o.l.v. Arend en Tine Kastelijn.  https://alpha-cursus.nl/cursus/alpha-eindhoven-25/