f

Informatieavonden eerste Communie 2023

De communie-informatieavonden vinden plaats op dinsdag 13 en woendag 14 september. 

Aanvang om 20.00 uur, op het pastoraal centrum aan de St. Jorislaan 51.

 

Dit jaar zijn er twee avonden waarop de ouders van toekomstige communicantjes geïnformeerd worden over de voorbereiding op de Eerste communie 2023. Op deze avonden beantwoordt het pastoraal team van de Sint Jorisparochie allerlei vragen en krijgt u een aanmeldformulier.

De informatieavonden vinden plaats op dinsdag 13 september en woendag 14 september, 

aanvang om 20.00 uur, op het pastoraal centrum aan de St. Jorislaan 51.

Beide data gelden voor de hele St. Jorisparochie (de stadsdelen  Strijp, Gestel, Binnenstad, Stratum en Tongelre). U kunt kiezen uit één van deze avonden.

Wanneer u aan een van deze avonden wilt deelnemen, dan dient u zich aan te melden via het speciale mailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  In de aanmelding s.v.p. vermelden: aanmelding  Info-avond Eerste communie, de door u gekozen datum, uw naam en de naam van uw kind.