f

Cursus “Gezin en spiritualiteit”

Het gezin is in de afgelopen decennia vaak aangeduid als huiskerk. Het is de elementaire gemeenschap waar de allerkleinsten en de opgroeiende jeugd alle facetten van het mens-zijn in de basis meekrijgen. Ook het geestelijk leven, of juist het gebrek daaraan. Voor onze tijd geldt dat een gezond en sterk gezinsklimaat de toekomst van onze parochie, ja zelfs van de Kerk is. We hebben daarin een gezamenlijke verantwoordelijkheid, die we zelfkritisch, dus opbouwend, onder de aandacht brengen.

Locatie: Pastoraal Centrum, Sint Jorislaan 51

Data: 10 januari, 17 januari, 31 januari, 14 februari, en 28 februari

Tijd: 19.30 – 21.30 uur

Begeleiding: pastoor René Wilmink

Aanmelden via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.