f

Open avond vrijdag 17 maart

Ons verleden speelt ons vaak parten. We willen ons wel open stellen maar dat lukt niet. Het vertrouwen is weg, we kwamen liefde tekort. Hoe kunnen we weer openstaan voor echte liefde?

Lucie Veselka spreekt op de maandelijkse Open Avond over dit thema. Lucie werkt al vele jaren als psychotherapeut. Haar katholieke geloof is daarbij duidelijk de basis. Dit jaar komt haar (eerste) boek uit over innerlijke genezing en bevrijding.

Ed Arons gaat met haar hierover in gesprek, een gesprek waarin het aanwezige publiek centraal staat. Niet enkel praten over genezing, maar ook zelf genezing ervaren.

De avond vindt plaats in de Mariazaal van het Parochiecentrum, Jorislaan 51 en begint om 20.00 uur; inloop met koffie en thee vanaf 19:45 uur. Na afloop is er de mogelijkheid voor een nagesprek met een drankje en een hapje.