f

Palmpasenstokken maken: zaterdag 1 april

Op zaterdag 1 april (15.00 uur) zijn alle kinderen welkom in het Pastoraal Centrum om Palmpasenstokken te maken. Wel even aanmelden. 

Ook dit jaar gaan we weer Palmpaasstokken maken en in processie naar de kerk lopen. Dit keer gaat het een beetje anders dan andere jaren, want de H. Mis van Palmpasen zal door KRO/NCRV op de televisie uitgezonden worden en begint om 10:00 uur Daarom maken we de Palmpaasstokken op zaterdag 1 april van 15:00 uur tot 17:00 uur in het Pastoraal Centrum, St. Jorislaan 51. Voor de benodigde knutselspullen wordt gezorgd, maar de ouders worden verzocht zo mogelijk zelf een houten kruis mee te nemen en hun eigen kind een handje te helpen bij het knutselen.
Op zondag 2 april verzamelen we vanaf 09:30 uur in het Pastoraal Centrum en zullen we gezamenlijk in processie naar de St. Joriskerk lopen.
In verband met de voorbereidingen, is aanmelding vóór 28 maart via een online formulier (zie link hieronder) noodzakelijk.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe_gdEJIzCUN3pfzVKbPxs8H7FYpghbjP-ZrNQI1GJw1cZHJw/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

We hebben er veel zin in. We wensen u een gezegende tweede helft van de Vastentijd en tot het Palmpaasweekend!

De ouders van de Kinderwoorddienst