f

Evensong op zondag 21 mei

De Capella Vesperale verzorgt op zondag 21 mei (16.00 uur) een Evensong in de St. Catharinakerk.

In de Evensong van 21 mei zullen enkele werken van de componist Paul Ayres gezongen worden. Het bijzondere is dat de componist zelf bij de Evensong zal zijn. De Capella Vesperale zal met enkele gastzangers een aantal werken van Paul Ayres uitvoeren. Het grootste werk is een Magnificat (Lofzang van Maria) en Nunc Dimittis (Lofzang van Simeon) dat voor de allereerste keer (wereldpremière!) wordt uitgevoerd en daarom ook door de componist het ‘Eindhoven Magnificat and Nunc Dimittis’ is genoemd. Verder wordt er een lofzang uitgevoerd voor tweestemmig koor en orgel met als uitgangspunt de tekst van Psalm 23.
De organist is Ruud Huibregts. De Capella Vesperale staat onder leiding van Fred Vonk.